Uruchamiamy na naszym Open4Mailu dodatkową funkcjonalność – Zimbra Docs!

Zimbra Docs na Open4Mail

Zimbra Docs, pozwoli Ci zarówno tworzyć jak i współpracować w czasie rzeczywistym z innym użytkownikami na różnego rodzaju dokumentach. To wszystko możliwe jest za pośrednictwem panelu webowego Zimbry, bez konieczności posiadania licencji Microsoft Office. Takie rozwiązanie pozwala na edytowanie dokumentów tekstowych, tworzenie wspólnych prezentacji oraz arkuszy kalkulacyjnych.

Zimbra Docs doskonale sprawdza się przy realizacji różnego rodzaju projektów i znacznie podnosi efektywność pracy grupowej. Każdy użytkownik może stworzyć plik w dowolnym formacie, a następnie udostępnić go wybranym osobom – z poziomu, dobrze znanej użytkownikom Zimbry, aktówki. Cały Twój zespół ma możliwość edytowania pliku, a ponadto każdy może na bieżąco śledzić zmiany wprowadzane przez innych użytkowników. To znacznie ogranicza przestoje w pracy i pozwala zaoszczędzić cenny czas.

Jedną z największych zalet Zimbra Docs jest wygoda. Możesz kontynuować swoją pracę z dowolnego urządzenia i z każdego miejsca na Ziemi - wystarczy dostęp do Zimbry. Taka funkcjonalność pozwala na tworzenie dokumentów zgodnych ze standardami Worda, Excela, czy Powerpointa, a to wszystko bez konieczności posiadania Microsoft Office. Można korzystać z różnego rodzaju plików takich jak docx, odt, pptx, xlsx, pdf i nie tylko.

Poza wygodą, Zimbra Docs zapewnia również większe bezpieczeństwo. W przypadku awarii lub uszkodzenia komputera - nie musisz martwić się o utratę plików gdyż wszystkie dane przechowywane są na serwerze.

Zimbra Docs to nie tylko niezwykle skuteczne, ale również bardzo proste narzędzie. Tworzenie i edytowanie dokumentów odbywa się w zakładce ‘’Aktówka’’, a cały proces jest bardzo intuicyjny.

 

W przypadku napotkania jakichkolwiek trudności zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem, gdzie całe rozwiązanie jest szczegółowo opisane.

Nie pozostaje nic więcej, jak samemu przetestować Zimbra Docs i poprawić efektywność pracy swojego zespołu!

Poniżej znajdziecie instrukcję korzystania z ZimbraDocs.

Załączniki: