Czym się zajmujemy?
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań związanych z pocztą elektroniczną oraz narzędzi do zarządzania usługami IT.

Projektujemy, wdrażamy i utrzymujemy środowiska IT w obszarze poczty elektronicznej, bezpieczeństwa oraz zarządzania systemami ticketowymi w dużych organizacjach. Realizujemy zaawansowane usługi IT oraz projektujemy i tworzymy systemy na indywidualne zamówienie klienta. Jesteśmy liderem w zakresie poczty i pracy grupowej ZIMBRA w Polsce.

Kim jesteśmy ?

  • Nasz zespół to doświadczeni inżynierowie, developerzy oraz konsultanci, którzy dysponują unikalną wiedzą i doświadczeniem w obszarach Email & IT Management Solutions.
  • Pracujemy dla Klientów z wielu różnych branż i instytucji GOV. Szczególny nacisk kładziemy na budowie relacji partnerskich z naszymi klientami i wspieraniu ich w doborze narzędzi do zarządzania obszarami IT.

Dlaczego Intalio ?

  • Szerokie kompetencje INTALIO

prowadzimy projekty od A do Z: projektujemy, doradzamy , programujemy, wdrażamy, szkolimy, utrzymujemy systemy, administrujemy, świadczymy wsparcie.

  • Indywidualne podejście do Klienta

naszym celem jest identyfikowanie i rozwiązywanie problemów naszych Klientów oraz doskonalenie i integracja wdrożonych środowisk.

  • Eksperci w swojej dziedzinie

od 2010 jesteśmy Gold Partnerem Zimbry, zajmujemy w Polsce pozycję lidera jeśli chodzi o wdrożenia systemu Zimbra, ponadto posiadamy bogate doświadczenie praktyczne w projektowaniu i realizacji środowisk IT w oparciu o rozwiązania Fujitsu i Netapp.

  • Doświadczenie i profesjonalizm

do tej pory wdrożyliśmy ponad 70 000 tysięcy kont Zimbry w Polsce. Współpracujemy z czołowymi organizacjami samorządowymi i rządowymi, uczelniami i firmami komercyjnymi na terenie całego kraju i Europy.

  • Stawiamy na rozwój i uczciwość w relacjach z Klientami

naszym celem jest ciągły rozwój kompetencji zawodowych Zespołu i przełożenie naszej wiedzy i umiejętności na konkretne wartości dla naszych Klientów, tworząc długoletnie partnerskie relacje.