Jesteśmy zespołem ekspertów w technologii Open Source działający na polskim rynku od 2010 roku. Posiadamy w swojej ofercie rozwiązania Open Source dla biznesu i administracji.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach poczty elektronicznej i ich bezpieczeństwie, elektronicznych systemach obsługi zgłoszeń serwisowych, tworzeniu dedykowanych aplikacji webowych, administracją systemów serwerowych z rodziny Linux oraz projektowaniu architektury serwerowej i macierzowej dla potrzeb realizowanych projektów.

Dlaczego Open Source ?

  • Intalio świadomie wybiera i proponuje Klientom oprogramowanie Open Source które daje szereg korzyści we współczesnym świecie biznesu i administracji publicznej.
  • Open Source to zwiększone bezpieczeństwo i otwarty kod źródłowy, kwestie szczególnie istotne w przypadku systemów pocztowych. Szeroki udział społeczności internetowej w procesie ulepszania oprogramowania wpływa na jego szybki i dynamiczny rozwój.
  • W naszych projektach otwartość kodu daje szerokie możliwości integracji z innymi środowiskami. Wnosimy również do społeczności Open Source własny wkład udostępniając naszą wiedzę i doświadczenie.
  • Open Source to niezależność od jednego dostawcy oprogramowania.

Dlaczego Intalio ?

  • Szerokie kompetencje INTALIO

prowadzimy projekty od A do Z: projektujemy, doradzamy , programujemy, wdrażamy, szkolimy, utrzymujemy systemy, administrujemy, świadczymy wsparcie.

  • Indywidualne podejście do Klienta

naszym celem jest identyfikowanie i rozwiązywanie problemów naszych Klientów oraz doskonalenie i integracja wdrożonych środowisk.

  • Eksperci w swojej dziedzinie

od 2010 jesteśmy Gold Partnerem Zimbry, zajmujemy w Polsce pozycję lidera jeśli chodzi o wdrożenia systemu Zimbra, ponadto posiadamy bogate doświadczenie praktyczne w projektowaniu i realizacji środowisk IT w oparciu o rozwiązania Fujitsu i Netapp.

  • Doświadczenie i profesjonalizm

do tej pory wdrożyliśmy ponad 70 000 tysięcy kont Zimbry w Polsce. Współpracujemy z czołowymi organizacjami samorządowymi i rządowymi, uczelniami i firmami komercyjnymi na terenie całego kraju i Europy.

  • Stawiamy na rozwój i uczciwość w relacjach z Klientami

naszym celem jest ciągły rozwój kompetencji zawodowych Zespołu i przełożenie naszej wiedzy i umiejętności na konkretne wartości dla naszych Klientów, tworząc długoletnie partnerskie relacje.