Zimbra 10 FOSS Community Edition już dostępna!

Zimbra 10 FOSS Open Source

Trafiłeś tutaj, ponieważ zapewne posiadasz jedną z wersji Zimbry Open Source. Na pewno słyszałeś lub przeczytałeś, że obecna wersja Zimbry 8.8.15 Open Source będzie wygaszona z końcem tego roku. Jakie są zatem możliwe dla Ciebie scenariusze związane z dalszym korzystaniem z Zimbry?

Jeśli posiadasz Zimbre 8.8.15 lub 9 Open Source Edition i chcesz przejść na kolejne wersje, masz wiele możliwości. Zapoznaj się z naszym poradnikiem, w którym wyjaśniamy jak zaplanować przejście do nowszej wersji Zimbry 10 w wersji Open Source lub Network Edition w zależności od Twojej obecnej sytuacji (link znajdziesz poniżej). 

Jako Gold Partner Zimbry udostępniamy bezpłatną wersję Zimbra 10 FOSS, którą na bieżąco aktualizujemy o patche bezpieczeństwa. System możesz pobrać za darmo na naszej stronie produktowej zintalio.com

Na pewno w naszym opracowaniu odnajdziesz swój scenariusz. Jeżeli będziesz chciał skonsultować temat i zaplanować koncepcję, daj nam znać telefonicznie lub mailowo.  Z chęcią odpowiemy na wszystkie wątpliwości.   

Natomiast jeśli chcesz zapoznać się lepiej z Zimbra Daffodil Network Edition, poniżej znajdziesz porównanie wersji Professional i Standard Edition.