ZI-Message - komunikator zintegrowany z Zimbrą

ZI-Message - komunikator zintegrowany z Zimbrą

Przedstawiamy ZI-Message - innowacyjny komunikator biznesowy 

ZI-Message to nowoczesny komunikator biznesowy zaprojektowany, by usprawnić komunikację w firmach używających systemu poczty Zimbra. Opierając się na technologii Zulip, ZI-Message, wprowadza unikatowe rozwiązania, takie jak organizacja komunikacji według tematów, prywatne wiadomości, efektywne wyszukiwanie i udostępnianie plików. 
 

Rozwiązanie ZULIP

Zulip, jako fundament ZI-Message, to otwarte oprogramowanie do komunikacji grupowej, które umożliwia skuteczną wymianę informacji w zespołach i organizacjach. Narzędzie oferuje funkcję chatu w czasie rzeczywistym, umożliwiając szybką wymianę informacji między członkami zespołu. 

zulip_zdj_0.png

Model wątków tematycznych 

Zulip wprowadza koncepcję kanałów i tematów, co pozwala na lepszą organizację dyskusji. Ta unikalna funkcjonalność ułatwia śledzenie konwersacji w odpowiednim kontekście co pozwala na porządkowanie dyskusji według konkretnych tematów, projektów lub zadań. Dzięki temu użytkownicy mogą łatwo śledzić wątki konwersacji, które ich interesują, bez tracenia czasu na przeglądanie niezwiązanych z tematem wiadomości.

Jeśli jakaś wiadomość nie zostanie zapisana w odpowiednim miejscu - można ją łatwo przenieść do wybranego wątku. 

streams-and-topics_0.png

 

Dlaczego warto postawić na ZI-Message? 

  • Bogata funkcjonalność: Poza wspomnianym wyżej modelem wątków tematycznych, ZI-Message zaapewnia wiele funkcji ułatwiających komunikację w zespole. Pozwala prowadzić rozmowy prywatne, jak i grupowe, umożliwia przesyłanie oraz podgląd plików, daje możliwość edycji wiadomości, dodawania reakcji (emoji) czy zaplanowania wysyłki wiadomości na póżniej. ZI-Message to również zaawansowane wyszukiwanie oraz wiele funkcjonalności opisanych szerzej na stronie producenta Zulip.
  • Integracja z Zimbra: ZI-Message jest ściśle zintegrowany z Zimbrą (wersja 9 i 10), tworząc jednolity system do zarządzania komunikacją i zadaniami. To połączenie zwiększa efektywność pracy, umożliwiając użytkownikom dostęp do emaili, kalendarza i komunikatora w jednym miejscu.
  • Wsparcie dla pracy zdalnej: Rozwiązanie idealne sprawdza się w modelu pracy zdalnej i hybrydowej, oferując narzędzia niezbędne do sprawnego zarządzania rozproszonymi zespołami. 
 
Chcesz usprawnić komunikację w Twojej firmie i wykorzystać nowoczesne możliwości współpracy? Masz pytania odnośnie ZI-Message? Napisz do nas.