Wyjazd integracyjny - Szklarska Poręba 2018

Intalio Śnieżne Kotły

Korzystając z pięknej i słonecznej pogody październikowej postanowiliśmy udać się na jesienny wyjazd integracyjny do Szklarskiej Poręby.

W ostatnim czasie, zespół INTALIO powiększył się o nowe osoby a ponieważ przywiązujemy dużą wagę do atmosfery w pracy, wspólny wyjazd stał się doskonałą okazją do poznania się nawzajem, integracji i relaksu.

Na miejsce wypoczynku wybraliśmy sobie Villę Wernera, urokliwy i klimatyczny pensjonat położony w Górnej Szklarskiej Porębie. Hotel znany jest z ponad stuletniej historii i pysznego jedzenia.

Na wyjazd przyjechaliśmy z konkretnym zamiarem wejścia na Śnieżne Kotły i zamiar ten zrealizowaliśmy w sobotę weekendową.

Była to wspaniała wyprawa, w jesiennym słońcu, po drodze odwiedziliśmy schronisko „Pod Łabskim Szczytem” i ruszyliśmy w kierunku szczytu, gdzie czekały na nas niezapomniane widoki i sporo satysfakcji.

Popołudnie spędziliśmy regenerując siły w hotelowym SPA, wieczorem natomiast mogliśmy skorzystać z pięknego drewnianego domku Wasilówka, położonego nieopodal pensjonatu. Był grill, kiełbaski, ognisko, gitara i śpiew i rozmowy do późnych godzin nocnych.

Wspólny wypoczynek i integrację zakończyliśmy w niedzielę  już spokojnym spacerkiem ( Śnieżne Kotły dały nam trochę w kość J) po niesamowitym Pogórzu Kaczawskim, trasą wokół „Organów Wielichowskich”.

Wyjazd był bardzo udany i mamy nadzieję, że uda nam się namówić Ekipę INTALIO na kolejne wyprawy w góry.

 

 

Tagi: