Wyjazd integracyjny INTALIO

wyjazd Intalio

Malownicze widoki, mroczne historie, podziemne korytarze i nowe smaki…. tak właśnie spędziliśmy pierwszy październikowy weekend w Górach Stołowych wraz z całą ekipą INTALIO

Pierwszym punktem naszego programu było nocne zwiedzanie zamku Książ. W ciemnościach, zwiedzaliśmy historyczne pomieszczenia, poznawaliśmy tajemnicze historie, a nawet spotkaliśmy duchy dawnych mieszkańców zamku. Z pewnością będzie co wspominać!

Jako, że był to wyjazd w góry nie mogło zabraknąć nas na szlaku! Przeciskając się przez wąskie szczeliny i mijając tłumy turystów zdobyliśmy Szczeliniec Wielki. W ekipie mamy samych zaprawionych turystów, dlatego na tym nie skończyliśmy! Ruszyliśmy w dalszą drogę i dotarliśmy na sam koniec świata…a dokładniej do schroniska w Pasterce. Tam powitały nas piękne, malownicze widoki.

Program wyjazdu był bogaty, więc już za kilka godzin delektowaliśmy się smakiem win wprost z winnicy Niemczańskiej, a wieczór spędziliśmy muzycznie - śpiewając i grając na gitarach.

Na koniec czekało nas zwiedzanie podziemi kompleksu „Włodarz" oraz wodna przeprawa łodzią. 

Z pewnością poznaliśmy się lepiej i miło spędziliśmy czas w świetnym towarzystwie. Dużo się działo i już nie możemy się doczekać kolejnych wyjazdów.

 

 
Tagi: