Wdrożenia Zimbry w jednostkach szpitalnych

Wdrożenia Zimbry w jednostkach szpitalnych

Czy INTALIO posiada doświadczenie z wdrożeniami Zimbry w jednostkach Szpitalnych? Oczywiście, że tak! 

W ostatnich dwóch latach przeprowadziliśmy ciekawe projekty dla Szpitali i NZOZów. Były to zaawansowane projekty pod kątem wdrożeń środowisk multiserwerowych oraz ich zabezpieczeń. Przeprowadzaliśmy również migracje danych pocztowych z rozwiązań, które czasem sięgały… lat naszej młodości. Ponadto wypracowaliśmy kilka ciekawych zimletów takich jak ZI-Recaptcha, ZI-PassRecovery oraz ZI-SecurityIncident.

W środowiskach gdzie jest ponad 1000 użytkowników, nasze moduły znacząco wspomagają pracowników. Działy IT nie są tak obciążone ilością zgłoszeń generowanych przez użytkowników, jak choćby z żądaniem zmiany hasła w usłudze Active Directory. Dzięki wprowadzonym zmianom, teraz użytkownik sam może zresetować hasło AD za pomocą swojego Panelu Zimbry.

Jak to się odbywa? O tym szerzej już niedługo…

Szpitale publiczne mogą sięgnąć po najnowszą wersję Zimbry 9 FOSS lub skorzystać z wersji dedykowanej dla instytucji GOV. Tam, gdzie szpital lub placówka ma status jednostki klinicznej (prowadzi badania oraz współpracę z uniwersytetami) do dyspozycji jest również wersja EDU Zimbry, która jest tańsza i działa w pełnej funkcjonalności. 

Dlaczego warto postawić na Intalio? 

Zajmujemy w Polsce pozycję lidera jeśli chodzi o wdrożenia systemu Zimbra. Świadczymy również usługi obejmujące administrację systemu, przeprowadzamy migracje oraz szkolenia dla użytkowników i administratorów. W naszych projektach stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta, identyfikując i rozwiązując jego problemy.