Spotkanie z Zimbrą w Berlinie

Spotkanie Zimbra w Berlinie

Na początku tego roku spotkaliśmy się w Berlinie z przedstawicielami firmy Synacor, właścicielem Zimbry, aby omówić nasze wspólne cele na najbliższy rok i wymienić doświadczenia.

Było to spotkanie w ramach całej serii konsultacji producenta Zimbry z Gold Partnerami w całej Europie.  Swoją drogą cieszy nas, że Zimbra od czasu przejęcia przez Synacor, kładzie większy nacisk na utrzymywanie dobrych i bliskich kontaktów z partnerami, co przekłada się na dobrą współpracę , sprawną komunikację oraz szybkie odpowiadanie na potrzeby rynku polskiego.

Na spotkaniu obecni byli Matthias Kunz, Territory Manager na Europę Centralną i Wschodnią, Kevin Virsovly, Dyrektor Marketingu Zimbry, Adam Shingler oraz Eve Autie EMEA Channel Manager.

Mieliśmy okazję zaprezentować  nasze plany na najbliższy rok, plan wspólnych wydarzeń marketingowych takich jak planowany udział w Open Source Day 2017.

Spotkanie było także okazją do przekazania przez nas uwag związanych z tym co należałoby w Zimbrze poprawić i udoskonalić. Będąc Gold Partnerem Zimbry od siedmiu lat dobrze wiemy które elementy systemu wymagają poprawy, staramy się więc mówić o tym otwarcie, tak aby rozwiązanie stawało się coraz bardziej konkurencyjne w stosunku do top rozwiązań na rynku nie tylko pod względem ceny.

 

   

Tagi: