Śniadanie biznesowe INTALIO - podsumowanie

Śniadanie biznesowe INTALIO - podsumowanie

Z wielką przyjemnością informujemy iż 5 kwietnia 2016 roku odbyło się w Warszawie w hotelu Sofitel-Victoria śniadnie biznesowe organizowane przez INTALIO Open Source Experts. Gościliśmy z naszch klientów oraz partnerów technologicznych na spotkaniu zatytułowanym "Think Open Source - efektywne rozwiązania IT w praktyce".

 

 

Nasze śniadanie biznesowe poświęcone było trzem zagadnieniom:

  • Systemowi poczty i pracy grupowej Zimbra,
  • Platformie sprzętowej do przetwarzania danych w oparciu o rozwiązania firm Fujitsu oraz Netapp,
  • Systemowi do obsługi zgłoszeń serwisowych OTRS.

Naszym celem było przedstawienie uczestnikom spotkania wiedzy związanej z systemem Zimbra (np. zabezpieczenia poczty) oraz nowości takich jak: Zimbra Talk, podwójna autentykacja, Zimbra 8.7.

Słuchacze mieli także okazję przyjrzeć się bliżej systemowi do obsługi zgłoszeń serwisowych OTRS, a także posłuchać bardzo ciekawej prezentacji przestawicieli naszych partnerów firm Fujitsu i Netapp na temat platformy serwerowej i macierzowej tychże producentów.

Wszystkim uczestnikom naszego śniadania bardzo dziękujemy za udział w spotkaniu. Postaramy się aby takich spotkań było więcej.

Już teraz zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas tegorocznej edycji Open Source Day która odbędzie się 26 kwietnia w Hotelu Marriot. więcej informacji tutaj.

 

Zespół INTALIO Open Source Experts