Nowy interfejs dla Zimbra Collaboration

Nowe UI

 

W trakcie imprezy Zimbra COMMIT 2017, dedykowanej administratorom i programistom, zaprezentowany został nowy interfejs systemu Zimbra Collaboration, Universal UI, który opiera się na nowoczesnych rozwiązaniach technicznych i znacząco ułatwia pracę użytkownikom końcowym.

Zimbra UX

Wybróbuj interfejs Universal UI

* Jeżeli jesteś zainteresowany przetestowaniem nowych rozwiązań w chmurze, skorzystaj z poniższego odnośnika, aby uzyskać dane logowania do wersji demonstracyjnej.
 
* Jeżeli na codzień zajmujesz się utrzymaniem lub rozwojem systemu Zimbra, możesz sprawdzić własne rozwiązania i Zimlety instalując wersję testową na własnym serwerze.

Nowości

Universal UI został stworzony z myślą o zachowaniu dotychczasowych funkcji przy jednoczesnym odświeżeniu i unowocześnieniu wyglądu aplikacji, gdzie prostota obsługi gra główną rolę.

 

Nowy widok kalendarza

Kalendarz Zimbra
Wbudowany kalendarz został przeprojektowany tak, aby dodawanie nowych wydarzeń było możliwie bez otwierania dodatkowych okienek.

Kontakty

Kontakty Zimbry

Nowy interfejs umożliwia teraz wyświetlenie inicjałów osoby, do której zdjęcie nie zostało jeszcze przypisane.

Zadania

Zadania Zimbry
Realizacja zadań jest prezentowana przy wykorzystaniu odświeżonych komponentów interfejsu.

Zimlety

Dodatki w postaci Zimletów są jedną z najważniejszych cech Zimbry. W nowej wersji zmieniło się m.in. ich położenie - od teraz wszystkie dostępne są z paska menu głównego, co znacznie ułatwia korzystanie z oferowanych przez nie funkcji. To ukłon w stronę naszych Partnerów Technologicznych, którzy tworząc własne rozszerzenia pozwalają nam skupić się na ciągłym udoskonalaniu produktu, jakim jest Zimbra.

Zimlety

 

Tagi: