Nasze nowe logo! Zmieniamy się dla was

intalio nowe logo

Komunikacja elektroniczna w obecnym czasach zmienia się niezwykle dynamicznie, wraz z nią zmieniają się potrzeby naszych Klientów. Mając nasze bogate doświadczenia ze świata Open Source, wchodzimy równocześnie w nowe obszary technologiczne, które wymagają od nas jeszcze większej wszechstronności i kompetencji jako inżynierów i konsultantów IT.

 

Nasze nowe logo podkreśla to, że w naszym działaniu szczególnie koncentrujemy się na obszarach związanych z pocztą elektroniczną i rozwiązaniami do zarządzania usługami IT, wraz z całym zakresem usług i narzędzi z nimi związanych.

Przez lata doświadczeń pozyskaliśmy kompetencje, które obecnie gwarantują naszym Klientom wysoką skuteczność w rozwiązywaniu ich problemów IT. W naszym DNA pozostają nadal takie wartości jak indywidualne podejście do tematów, odpowiedzialności za wspólny sukces i kultura współpracy. Do naszych kompetencji dokładamy nowe obszary w zakresie bezpieczeństwa rozwiązań oraz własnych systemów ściśle związanych z IT Management.   

Nasz Zespół to doświadczeni inżynierowie, developerzy oraz konsultanci, którzy dysponują unikalną wiedzą i doświadczeniem w obszarach Email & IT Management Solutions.