To już czas na ZIMBRA 9 FOSS ! (Free and Open-Source Software)

Zimbra 9 Open Source
Bardzo nam miło, że możemy już oficjalnie przedstawić nasz nowy serwis zintalio.com na którym znajdziecie zawsze najnowszą wersję Zimbry 9 Open Source z poprawkami bezpieczeństwa
 
Jak zapewne wiecie z systemem Zimbra znamy się już bardzo długo i w zasadzie nie ma on przed nami tajemnic. Dlatego chcemy podzielić się z Wami naszym doświadczeniem i wnieść wkład w środowisko Opensourcowe przekazując bezpośredni wynik naszej pracy. Wystarczy, że klikniesz download na zintalio.com i będziesz mógł pobrać swoją Zimbrę 9 Open Source, bez konieczność rejestracji i przekazywania nam swoich danych. Chyba, że chcesz dać nam znać o sobie – będzie nam bardzo miło. Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego i wymiany uwag i opinii.
 
Nasz serwis jest dedykowany dla wszystkich firm i instytucji, które przede wszystkim zaczynają swoją przygodę z Zimbrą i chcą mieć możliwość sprawdzenia jej w działaniu w pełnym wymiarze, który daje wersja Open Source. W przypadku konieczności dodania z  czasem większej ilości  funkcjonalności i narzędzi administracyjnych, zawsze w prosty sposób istnieje możliwość przejścia na wersję Zimbra Network Edition lub skorzystania z naszych modułów (zimlety) dla Zimbry. 
 
Co znajdziesz w naszym repozytorium (GITHub)?  
 
Oprócz gotowej „paczki” z systemem Zimbra 9 FOSS, którą można pobrać tutaj, masz również możliwość zbudowania (kompilacji), własnej Zimbry w oparciu o przygotowane przez nas materiały. Wszelkie nasze działania są transparentne, to samo dotyczy kodu i jego oryginalnych źródeł, z których korzystamy.  
 
Zawsze możesz również samodzielnie sprawdzić co zawierają patche z poprawkami.
 
Szczegóły dotyczące opisu kodu oraz jakie działania zostały przez nas zrealizowane na źródłach możesz znaleźć w naszym opracowaniu umieszczonym w repozytorium.
Cieszymy się, że jako pierwsi na rynku zdecydowaliśmy się na profesjonalne opracowanie tego tematu i że przysporzy on wielu korzyści dla Twojego biznesu.     

 

Tagi: