Jak przejść z ZIMBRA 8.8.15 na ZIMBRA 10

Jak przejść na Zimbra 10

Jeżeli posiadasz jedną z wersji Zimbry 8.8.15 (lub starszą!), musisz zdecydować o upgrade systemu do nowszej wersji i to najpóźniej do końca tego roku. 

Dlaczego? Ponieważ Zimbra 8.8.15, która przez ostatnie kilka lat była aktualizowana przez producenta, z dniem 31.12.2023r. kończy swój żywot. Czas na zmiany!

 

Sprawdź jak wygląda cykl życia wersji Zimbry.

Co to oznacza dla Ciebie?

Potrzebna jest Twoja decyzja o wyborze jednego z przygotowanych przez nas scenariuszy. Najlepiej jest mieć kilka możliwości i właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie nasze propozycje. 

Jeżeli korzystasz z Zimbry 8.8.15 Network Edition (płatnej), to w przypadku aktualnego wkupionego suportu producenta możesz zrobić upgrade:
  • Do wersji Zimbra 9 Network Edition (wsparcie producenta dla tej wersji wygasa 31 marca 2024r.) 
  • Do wersji Zimba 10 Network Edition.
Ważne jest to, abyś posiadał aktywne wsparcie producenta dla licencji. Bez niego nie da rady wykonać upgrade. Jeżeli nie masz aktualnego wsparcia, zapytaj nas o jego wycenę. 
 
 
Jeżeli korzystasz z Zimbry 8.8.15 Open Source (bezpłatnej), to pojawiają się poniższe scenariusze dla upgrade:
  • Do wersji ZIMBRA 10 FOSS dostępnej bezpłatnie na naszej stronie zintalio.com
  • Do wersji ZIMBRA 10 Network Edition, gdzie jest to powiązane z koniecznością zakupu licencji. Dla tej opcji przygotowaliśmy wraz z producentem indywidualny proces wyceny w zależności od liczby kont. 
 
Możesz się do nas zwrócić @ w kwestii oszacowania kosztów, ale jeszcze lepiej jeśli skorzystasz z poniższego konfiguratora. Po jego wypełnieniu, otrzymasz od nas bezpłatną kompleksową wycenę zarówno na usługę upgrade, jak i indywidualną wycenę dla kont. 
 
 
 
 
To całkowicie darmowa wycena.  Jeżeli tylko będziesz potrzebował/a, po wycenie proponujemy również 30 minutową konsultację. Podczas krótkiej rozmowy omówimy i rozwiejemy Twoje wątpliwości co do dalszego scenariusza działań, wystarczy że do nas napiszesz.  
 
 

Zobacz inne nasze wpisy