INTALIO TEAM na Poznań Business Run 2016

W ostatnią niedzielę 04.09.2016 r. wzięliśmy udział w biegu charytatywnym Poznań Business Run 2016. Bieg organizowany był już szósty raz z rzędu przez fundację Jasia Meli „Poza horyzonty”, która zajmuje się pomocą osobom po wypadkach. O godzinie 10:30 na starcie biegu w Poznaniu stanęło 3000 osób po to by pomóc, ale także by sprawdzić swoje możliwości i dobrze się bawić. W tym samym czasie, we wszystkich większych miastach Polski, wystartowali zawodnicy, którzy biegali dla wybranych podopiecznych fundacji. Pieniądze zebrane poprzez wpisowe i sponsorów będą przeznaczone dla konkretnych 3 osób po wypadkach, potrzebujących protez.

Poznań Business Run to bieg sztafetowy, w którym drużyny w składach pięcioosobowych mają w sumie do przebiegnięcia 20 km. W biegu tradycyjnie biorą udział ekipy stworzone z poznańskich i wielkopolskich firm. Tym razem impreza była zorganizowana na terenie Cytadeli Poznańskiej.  

Poza satysfakcją związaną z pomocą potrzebującym, mieliśmy także dużo radości wynikającej z udziału w imprezie, w której startowaliśmy jako firma po raz pierwszy. Było to dla nas fantastyczne przeżycie, dużo pozytywnych emocji, adrenaliny i dobrej zabawy, a przy tym wyśmienita okazja do budowania team spirit.

Zajęliśmy 179 miejsce na 591 ekip, zatem całkiem nieźle jak na pierwszy raz, zespół mieszany i większość z nas to amatorzy, którzy zaczęli trenować do biegu w wakacje, ale kto wie, może dla niektórych z nas to początek wspaniałej przygody z bieganiem.

Już teraz myślimy o starcie w przyszłym roku. Zdjęcia z naszych zmagań możecie zobaczyć poniżej w galerii.