INTALIO silver partnerem konferencji Open Source Day

Open Source Day Logo

Zapraszamy na konferencję Open Source Day 2016, która odbędzie się 26.04.2016 roku, w Hotelu Marriott w Warszawie. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tym roku firma INTALIO Open Source Experts wraz z producentem Zimbra występuje w charakterze silver partnera imprezy.

Open Source Day 2016, organizowany przez firmę Linux Polska, to największa konferencja Open Source w Polsce, podczas której prezenowane są nowe rozwiązania Open Source wykorzystywane przez przedsiębiorstwa i admnistrację publliczną w Polsce i na całym świecie. Wsród zaproszonych gości są przedstawiciele najważniejszych firm dostarczających i działających w obszarze wolnego oprogramowania.

Będziemy mieli możliwość zaprezentowania jednego z naszych głównych produktów: Systemu poczty i pracy grupowej Zimbra podczas 30 minutowej prezentacji o w godzinach od 14:35 do 15:05 zatytułowanej: "Zimbra jako nowoczesne i bezpieczne narzędzie do poczty i pracy grupowej w organizacji - praca grupowa, bezpieczeństwo, integracje z innymi systemami i wideokonferencje".

Ponadto, zapraszamy na nasze stoisko, przy którym można bedzie porozmawiać o tym co nowego w Zimbrze, OTRSie i w ofercie INTALIO. Na konferencji towarzyszyć nam bedzie Matthias Kunz, przedstawiciel Zimbry, który jest szefem kanału sprzedaży na Europę środkową i Wschodnią.

Zapraszamy i do zobaczenia !

link do rejestracji: http://opensourceday.pl/