INTALIO partnerem konferencji „Open source w biznesie”

Open Source w biznesie - Intalio, Zimbra, OTRS

Tuż przed rozpoczęciem wakacji, 18.06.2018 w Warszawie, w hotelu Coutyard przy ul. Żwirki i Wigury, odbyła się konferencja „Open Source w biznesie” organizowana przez Gigacon.

Było to pierwsza edycja tej konferencji, która w zamierzeniu organizatorów ma być wpisanym na stałe w kalendarz wydarzeniem, poruszającym tematykę rozwiązań otwartych i ich praktycznego zastosowania w przedsiębiorstwie. Spotkanie  zgromadziło  około 180 zawodowych specjalistów i entuzjastów otwartego oprogramowania.

Dotychczas uczestniczyliśmy jako partner konferencji” Open Source Day”, corocznych spotkaniach organizowanych przez Linux Polska, imprezie masowej, gromadzącej spore ilości informatyków z całej Polski. Z naszej perspektywy jednak na Linux Polska za mało było treści dedykowanej dla przedsiębiorców, jako odbiorców, wydaje się że organizatorzy od jakiegoś czasu bardziej koncentrują się na promowaniu własnych rozwiązań.

Postanowiliśmy tym razem spróbować czegoś innego i trzeba powiedzieć, że efekty przeszły nasze oczekiwania. Konferencja zgromadziła interesujących wystawców i zwiedzających, prezentacje były również dla nas bardzo ciekawe i wnoszące świeży powiew do tematyki Open Source dla biznesu.

Intalio zaprezentowało dwa bloki tematyczne: jeden dotyczył systemu poczty i pracy grupowej Zimbra, drugi natomiast systemu OTRS.

Zapraszamy do zapoznania  się  z materiałem z konferencji i odwiedzeniem nas na stoisku w kolejnych odsłonach tej imprezy.

Zobacz także: 

Pozostałe zdjęcia z konferencji

Reportaż z konferencji Open Source