INTALIO na" Open Source w biznesie 2019"

Open source w biznesie i zimbra

Za nami druga edycja konferencji „ Open Source w biznesie”. W tym roku INTALIO wystąpiło jako główny sponsor konferencji wspólnie z producentem Zimbry Synacor.

Czy było warto? Już wiemy, że na pewno tak! Za nami dziesiątki rozmów przy stoisku z klientami, którzy do tej pory nie znali naszych produktów, usłyszeli po raz pierwszy o Zimbrze czy OTRS i innych naszych rozwiązaniach, spotkania z przedstawicielami firm i instytucji poszukującymi optymalnych  rozwiązań Open Source, które będą bezpieczne, funkcjonalne i konkurencyjne cenowo.

Dla nas bardzo ważne były też niezwykle ciekawe, inspirujące i pełne dobrej energii spotkania z klientami INTALIO, z którymi współpracujemy od lat. Mogliśmy porozmawiać o ich problemach, wyzwaniach, które stoją przed nimi w organizacjach w których są szefami działów IT, administratorami lub managerami.

Podczas prezentacji przed audytorium około 100 osób, pokazaliśmy nasze nowości, które są naszym oczkiem w głowie, czyli moduły do Zimbry i OTRSa oraz nowoczesny panel customera.

Nasze nowości to coś nad czym pracujemy intensywnie zbierając liczne doświadczenia na polu administrowania systemami Zimbra i modelowaniu rozwiązań związanych z systemami obsługi zgłoszeń serwisowych, czyli moduły do Zimbry i OTRS.

Cieszymy się, że mogliśmy pochwalić się naszą pracą, podzielić inspiracjami i tym co nas napędza w codziennej pracy z klientami z  całej Polski i nie tylko.

Obecni na konferencji Matthias Kunz i Andrew Shingler z firmy Synacor, zaprezentowali jak Zimbra zmieniła się w ostatnim roku oraz opowiedzieli o planach rozwojowych produktu na najbliższy rok.

Oprócz prezentacji INTALIO i Zimbry, pojawiły się również inne bardzo ciekawe wystąpienia pozostałych firm uczestniczących w konferencji.

Liczymy, że konferencja „Open Source w biznesie” dalej będzie się rozwijać i przyciągać instytucje, firmy komercyjne, specjalistów oraz entuzjastów rozwiązań Open Source.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszymi prezentacjami: Zimbra - przebudzenie mocy, Praktyczne narzędzia Open Source gotowe do wykorzystania w Twoim biznesie i organizacji.

W planach mamy stworzenie sklepu internetowego, w którym będzie można zakupić dowolny moduł do Zimbry i OTRS oraz  zamówić usługi wsparcia.

Zapraszamy do kontaktu z INTALIO.