Dofinansowanie dla samorządów na cyberbezpieczeństwo

cyberbezpieczny samorzad

Trwa program ,,Cyberbezpieczny Samorząd’’. W ramach projektu można uzyskać dofinansowanie nawet do 850 tys. zł. 

Wnioski można składać do 30 września br. Projekt obejmuje wszystkie jednostki samorządowe na terenie kraju, a wysokość dofinansowania jest uzależniona od liczby mieszkańców i zamożności jednostki. 

W Intalio współpracujemy z wieloma klientami z sektora publicznego (GOV) i doskonale rozumiemy problemy, z jakimi najczęściej muszą się mierzyć. Dlatego chcielibyśmy przedstawić propozycje rozwiązań, które spełniają wymogi programu, a jednocześnie skutecznie rozwiązują problemy związane z bezpieczeństwem. 

W ramach programu możesz otrzymać dofinansowanie m.in na:

  • Pocztę elektroniczną ZIMBRA 

Coraz więcej organizacji rządowych zauważa potrzebę przechowywania danymi we własnych centrach danych, co daje pełną kontrolę nad informacjami. Odpowiedzią na tę potrzebę jest system poczty i pracy grupowej Zimbra. Zapewnienie bezpieczeństwa poczty elektronicznej powinno być priorytetem. Wiele organizacji posiada przestarzałe i często nie aktualizowane narzędzia. Jeśli jesteś w tej sytuacji i potrzebujesz nowoczesnego rozwiązania poczty elektronicznej, jesteś we właściwym miejscu. 
 
Być może korzystasz z Zimbry w wersji Open Source, ale ze względów bezpieczeństwa lub nowych funkcjonalności chciałbyś przejść na wersję Network Edition. Możesz uzyskać od nas informacje o kosztach przejścia na wersję licencjonowaną lub zlecić audyt bezpieczeństwa. 

  • System zarządzania uprawnieniami IT 

Zauważyliśmy, że w wielu organizacjach brakuje narzędzi, które pozwoliłyby na skuteczne zarządzanie uprawnieniami. 

INTALIO ACCESS MANAGER (IAM) to autorskie rozwiązanie Intalio, które umożliwia nadawanie pracownikom w łatwy sposób dostępu do wybranych systemów lub zmiany obecnych uprawnień. W przypadku jednostek samorządowych, gdzie ważna jest jest kontrola i rozliczalność użytkowników w zakresie udzielonych uprawnień, jest to szczególnie przydatne narzędzie. 

Więcej informacji na temat proponowanych rozwiązań, znajdziesz poniżej. 

 

SPRAWDŹ NA CO MOŻESZ OTRZYMAĆ DOTACJE 

 

Jeśli nie wiesz, jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w Twojej sytuacji, zachęcamy do skorzystania z darmowej, 30-minutowej konsultacji. Podczas takiej rozmowy omówimy Twoje potrzeby i porozmawiamy o dostępnych możliwościach. 

Zapraszamy do kontaktu z nami za pomocą formularza lub po prostu zadzwoń +48 61 822 11 87.