Bezpieczeństwo i infrastruktura

Nasze działania w obszarze bezpieczeństwa i infrastruktury skupione są przede wszystkim na dostarczaniu narzędzi i systemów odpowiednio zwymiarowanych do potrzeb naszych Klientów.

Dobra analiza i trafny wybór rozwiązania, to bardzo skomplikowane zadanie, ale dzięki naszej specjalizacji w obu dziedzinach i wieloletniemu doświadczeniu, potrafimy skutecznie realizować projekty z uwzględnieniem systemów bezpieczeństwa oraz hardware dedykowanego do wydajnej i szybkiej pracy na danych.

 

Nasze kompetencje obejmują:

  • Opracowanie polityki bezpieczeństwa dla środowisk IT.
  • Analiza poziomu bezpieczeństwa, (audyt, przygotowanie raportu określającego poziom bezpieczeństwa.
  • systemu i wskazujący luki oraz metody ich eliminacji, implementacja zalecanych poprawek (hardening).
  • Implementacja zabezpieczeń pocztowych z wykorzystaniem technologii, Spam Titan oraz Fortinet.
  • Bezpieczeństwo i infrastruktura – segment ten opiera się przede wszystkim na zabezpieczeniach poczty elektronicznej (szczególnie Zimbry), dzięki naszym własnym doświadczeniom i praktycznemu know – how możesz liczyć na najwyższy poziom ochrony.

Co warto o nim wiedzieć? Bezpieczeństwo i infrastruktura są niezwykle istotne w kontekście ochrony danych podczas codziennej pracy. Poczta, Sieć, Aplikacje – jak zabezpieczyć się przed niebezpieczeństwem czyhającym w cyberprzestrzeni? Poznaj innowacyjne rozwiązania od Intalio:

Bezpieczeństwo

 

Nasze kompetencje w obszarze hardware obejmują:

  • Modelowanie architektury środowisk z uwzględnieniem zastosowania wysokiej dostępności.
  • Bezpieczeństwo i infrastruktura to również hardware, a konkretnie dobór jednej z metod, odpowiadającej za selekcjonowanie odpowiednich narzędzi dla wirtualizacji z wykorzystaniem wsparcia sprzętowego oferowanych przez nas rozwiązań. To jeden z flagowych punktów na liście naszych kompetencji.
  • Ponadto realizujemy zaawansowane wdrożenia typu Storage & Servers wraz z wymiarowaniem i testami wydajności.

 

Infrastruktura

Dowiedz się więcej o infrastrukturze, klikając jeden z poniższych linków. Sprawdź! Bezpieczeństwo i infrastruktura to jeden z naszych flagowych segmentów, na który zwracamy szczególną uwagę podczas naszej pracy.